ART / Lithographs / Graphic art 16162075
nr 1616 2075
GRAPHIC ART
Pablo Picasso (efter). 'Toros Toreros', Cercle D art, Paris 1964, France. No signature. Unframed. Sheet: 64, 5x49, 5 ca,
Pablo Picasso (efter). "Toros Toreros", Cercle D art, Paris 1964, Frankrike. Ej signerad. Oramat löst blad. Bladets mått: 64,5x49,5 ca
700
SEK 300
Monday April 29 2024
at 19:56:46
29/4 19:51:38